Трип репорт на Alfa-PVP (Bloody Rose)От Shark_Shop.

Rama777ua

ДОЛГ ТРИП-РЕПОРТА
Регистрация
13 Май 2023
Сообщения
314
Реакции
167
Всім доброго вечора, мій репорт на саляру від магазину Shark_Shop який люб'язно, а головне - дуже швидко надав пробу відправкою. Хочу помітити що це реально швидко. . Записали на пробу,, і в цей же день відправили. На наступний день я вже з посилкою біг до дружочка)

Оперативність на висоті!
Великий ➕
Тож let's go)


Виданий Shark_Shop
https://rcclub.com/threads/shark_shop.71058/
Речовина - "Альфа" A-PvP (bloody rose)

Тестер – М32/170/70

Толер – нормальний)

Спосіб вживання – куріння через фольгу.

Останнє вживання пвп 3 дня тому + (шш , пролітала габанна, алко, карочі повний фул))
Стелс 10 з 10, чьотко зроблено. Маскіровка всім маскіровкам)
Діла запаковані (зіп пакет в зіп пакеті)

IMG_20231203_181058.jpg


Ваги не було , але очевидно 1г з плюсом.

IMG_20231204_084851.jpg


Таймінг
18:30 забрав посилку.
19:00 ми вже з друганом плавим камені на фользі) роблю першу хапку(козацьку) затримую дихання на пару секунд випускаю дим, на запах він не був різкий(ванючий) порівняно з іншими салями шо курив.
приход моментальний( добре шо я сидів на дивані) і понеслася хапка за хапкою, 19:02 відчуваю що треба зменшити темп куріння бо починає підтошнювати, шоб не було забагато. стало жарковато, (приход мощний) дивлюсь на друга той валить по чорному( звір пздц))))
19:05 "валить так "нормально"
20:00(приблизно) навалені жорстко) курим попиваєм пивко
починається двіжуха шо робити кому дзвонити(шишка почала диміти))) не та шо шш ))) беру телефон в руки і викупаю шо в мене впав зір, такого ще не було. (Почав згадувати бабуліну самогонку, але брат братан братішка мене заспокоїв словами( та то х*ня таке буває) куримо дальше)
Проходить хв 7-10 іІ тут дружаня виглядом перестрашеного звіра дивитися на мене, і говорить ... Раманич ебааааа до Насті(сусідка з 4поверху) вчора сестра приїхала, я її знаю така під пиво піде. . А вот з сестрою дуже хотів познайомитись..


всьо получилось))) годину тому попав до дому) п'ю 50 грамм, і лягаю спати) так легше заснути.

Оцінки:
Стелс: 10 із 10.
Упаковка: 10 із 10.
Ейфорія: 9 із 10.
Стимуляція: 8 із 10.
Час дії: 7 із 10.
Сила дії: 9 із 10
Загальна стафа: 9 із 10.
Людині яка була на зв'язку в ТГ(оператор чи хто то не знаю)10+
Вічливий, адекватний.
Все) Удач,і фарту) На добраніч.
 
Большое спасибо за репорт)
 
Rama777ua, добавьте, пожалуйста, ссылку на тему продавца
 
Shark Доброго.Ребята есле работаете скиньте ссылочку.Без вас скучновато.
 
Назад
Сверху