Тріп - Репорт на ШИШКИ сорту🌿 Sugar Black Rose від магазину GroveStreet😊

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
371
Реакции
208
  • шишка сорту Sugar Black Rose🌲
  • Виданий магазином

    GroveStreet​

    https://rcclub.com/threads/grovestreet-proby.72612/
  • Клад: Виданий на протязі доби після спілкування з селлером.Так як клад по домовленості був гарячим,його зйом зайняв не більше 5 секунд,саме місце по типу бомж тупік,де часто кури кладуть клади і час від часу пасуться дядьки в погонах,а так якщо все зробити акуратно то можна зняти без проблем 7 із 10
Тестер : М 30+, шишки кілька разів на тиждень

зайшовши одного дня на форум, побачивши відчинивши шопу із зеленню в моєму рідному Києві) страшні 🌧️ Прийшовши додому відкрив камінець,під шаром ізоленти був герметичний пакет,всередині була шишка,темно зеленого кольору,землястий запах з нотками м'яти,просушка ідеальна,без сміття,кришитися руками без гріндера.Всівшись на крісло 5-6 затяжок, дим м'який приємний. Ну і приступимо до таймінгу





🕛 00:10 Починаються розкриватися перші ефекти ,розум включається в перезавантаження після робочих буднів)Розслабленість,підняття настрою,індичій ефект.Шишка вбиває ненаповал ,при тому її ефекти ярковиражені.

🕛 00:40 Керуючись своїм досвідом я розумію,що найкраще ця шишка розкриється в якомусь завтиконі потипу перегляду фільму,чи гри у відеогру.І від я вмикаю свій весело провів час🤣

🕛 01:40 В одну мить на мене прийшло дике почуття голоду, і я пішов за місцевою шаурмою. Втамувавши почуття голоду я почав писати цей тріп) шишки ввечері в компанії друзів чи одному почілити і почувати високий вплив індичної шишки на ваш мозок😎

Загальна
оцінка 8.8 із 10🤝
 

Вложения

  • IMG_7958.jpeg
    IMG_7958.jpeg
    1.2 MB · Просмотры: 29
  • IMG_7959.jpeg
    IMG_7959.jpeg
    1.2 MB · Просмотры: 24
  • IMG_7960.jpeg
    IMG_7960.jpeg
    1.3 MB · Просмотры: 25
Назад
Сверху