Отзыв на грибы от Mushrooms Farm

skripi

Местный
Регистрация
9 Дек 2022
Сообщения
264
Реакции
183
Пишу репорт з великою затримкою вибачаюсь перед продавцем
Вещество: псилоцибінові гриби 3г

Выдан: https://rcclub.com/threads/mushrooms-farm.69143/post-786075
Отправка: хороший нічим себе не світящий стелс

Тестер: 20, 170, 65,
Основной текст:
Точні таймінги неопишу так як пройшло багато часу
Посилка вже в мене три грами довгоочікуваних чарівних грибочків так як був на роботі в той момент хотів відложити пробу на вечір,але ж терпіти не хотілося зразу закінув пару шляпок дві три
Мікродоз через хвилин сорок начав себе проявляти був дуже сонячний день ,і всі кольори набули більш вираженого яскравого і живішого кольору.
Ось так працюючи і цілий день ївши 05 почучуть я дочекався приїзду додому та наврядчи я попав на інший об'єкт іменно сьогодні це мало статися не витримуючи цієї карми мене кличе колега випити 100г горілки
Чесно я знав ,що нів'якому разі неможна мішати алк і гриби ,але тоді мною опанувало деструктивна поведінка і робив не таку діч.
В общем беру стаканчик 100мг горілки курячою ніжкою заккусую і зверху закідаю 2,5 грибів далі це була пізда вибачаюсь за мат.
Вхід від грибів зразу приняв і начався грибний угар хто їв гриби знає,що це сміявся зі всього ну дуже класно було но це був тільки вхід.
Через хвилин 40 по відчуттям зараз тоді пройшло десь так цього угара
P.s Працював на той момент обл.лікарня і думаю зайду в туалет і там в тому коридорі мене в секунду все змінилось просто як система перегрузилася одразу візуали і мені перестало так бути смішно,але начало набагато цікавіше навіть прикол не в візуалах,а те що робиться в голові така каша і перегрузка що дай боже
І короче в такому стані я старався працювати,але виходило що я просто присідав на уши колегам аби розглядав візуали.
Приїхавши додому мене начало попускати,але тоді я зрозумів чому неможна мішати з алко
Зловив лютий бед тріп бігав по дому хоботив,але це більш всього те що моя дівчина поняла що зі мною і мені було дуже соромно перед нею ну й кароче поки вона робила вечерю мене попустило.
Вивод. Гриби класс після цього чесно закохався у психодел,грибний угар саме класне що може бути.
Вибачаюсь ше раз що так пропав через день після тріпу я хворію,попадаю в лікарню з підозрою на лейкемію (рак крові) і випав повністю з тусовки
Всім добра
 
Последнее редактирование:
Хороший трип бро!Выздоравливай)
 
Besha дякую,та я вже виздоровів слава богу непідтвердилось
 
вот честно не понимаю если есть 3г грибов.Что нужно еще?)))Как бы не было плохо....выдохнул ,принял,дал себе время а чтоб не терять его настроился и погнал путешевствовать)Удачи тебе бро.Спасибо за репорт
 
Назад
Сверху